ZA048MASU2
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZA048MASU2
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.ZA048MASU2.pdf2.ZA048MASU2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZA048MASU2
Številka dela ZA048MASU2 Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2951 pcs Podatkovni list 1.ZA048MASU2.pdf2.ZA048MASU2.pdf
Napetostni razpon 28 ~ 48V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 75dB @ 28V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZA
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Način delovanja Speed Up, Fast Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa AC, DC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12 Višina - sedež (maks.) 2.234" (56.75mm)
Pogostost 3.3kHz Trajanje 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.3kHz 75dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Trenutni - dobava 40mA Odobritve cUL, UL