ZT028LAFP1R
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZT028LAFP1R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZT028LAFP1R
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 20-28V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.ZT028LAFP1R.pdf2.ZT028LAFP1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZT028LAFP1R
Številka dela ZT028LAFP1R Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 20-28V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1843 pcs Podatkovni list 1.ZT028LAFP1R.pdf2.ZT028LAFP1R.pdf
Napetostni razpon 20 ~ 28V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 20V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZT
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Druga imena 458-1450
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Način delovanja Pulse, Fast, Visual Indicator
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa AC, DC Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Višina - sedež (maks.) 2.234" (56.75mm) Pogostost 3.7kHz
Trajanje 10 PPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.7kHz 85dB @ 20V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 40mA