ZT028LDCTR
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZT028LDCTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZT028LDCTR
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 20-28V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.ZT028LDCTR.pdf2.ZT028LDCTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZT028LDCTR
Številka dela ZT028LDCTR Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 20-28V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3613 pcs Podatkovni list 1.ZT028LDCTR.pdf2.ZT028LDCTR.pdf
Napetostni razpon 20 ~ 28V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 20V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZT
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Druga imena 458-1453
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Način delovanja Single Tone, Visual Indicator
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa DC Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Višina - sedež (maks.) 2.234" (56.75mm) Pogostost 3.7kHz
Trajanje - Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.7kHz 85dB @ 20V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 40mA
Odobritve cUL, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ZT028LAIC2G
ZT028LAIC2G
Proizvajalci: Mallory Sonalert Products
Opis: BUZZER PIEZO 24V 22MM PANEL MT