EVE2-38A-BLH-TPR
Matrix OrbitalMatrix Orbital
EVE2-38A-BLH-TPR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVE2-38A-BLH-TPR
Proizvajalec / znamka: Matrix Orbital
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT TOUCH RES 3.8" E
Podatkovni listi: EVE2-38A-BLH-TPR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVE2-38A-BLH-TPR
Številka dela EVE2-38A-BLH-TPR Proizvajalec Matrix Orbital
Opis DISPLAY LCD TFT TOUCH RES 3.8" E Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1551 pcs Podatkovni list EVE2-38A-BLH-TPR.pdf
Ogled območja 96.84mm W x 25.10mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija EVE2 Druga imena 635-1144
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 480 x 116 Dot Pitch -
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 3.8" (96.52mm) natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 3.8" (96.52mm) 480 x 116