MB1010-000
MaxBotix Inc.MaxBotix Inc.
MB1010-000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MB1010-000
Proizvajalec / znamka: MaxBotix Inc.
Opis izdelka ULTRASONIC SENSOR LV-MAXSONAR-EZ
Podatkovni listi: MB1010-000.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MB1010-000
Številka dela MB1010-000 Proizvajalec MaxBotix Inc.
Opis ULTRASONIC SENSOR LV-MAXSONAR-EZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 4852 pcs Podatkovni list MB1010-000.pdf
Napetost - ocenjena 2.8 V ~ 5.5 V Serija LV-MaxSonar-EZ
RoHS Status RoHS Compliant Pakiranje Bulk
Druga imena 1863-1002 delovna temperatura -40°C ~ 65°C (TA)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Pogostost 42kHz
natančen opis Ultrasonic Sensor 42kHz Ugodje snopa 45°
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MB101
MB101
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: RECTIFIER BRIDGE 10A 100V BR-6
Na zalogi: 3978 pcs
Prenesi: MB101.pdf
RFQ
MB1008-000
MB1008-000
Proizvajalci: MaxBotix Inc.
Opis: ULTRASONIC SENSOR PARKSONAR-EZ
Na zalogi: 3283 pcs
Prenesi: MB1008-000.pdf
RFQ
Opis: RECTIFIER BRIDGE 10A 1000V BR-6
Prenesi: MB1010.pdf
Proizvajalci: MaxBotix Inc.
Opis: ULTRASONIC SENSOR HRLV-MAXSONAR
MB102
MB102
Opis: RECTIFIER BRIDGE 10A 200V BR-6