DS1075Z-802
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1075Z-802
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OSC DL FX FREQ 802MHZ 8-SOIC
Podatkovni listi: DS1075Z-802.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DS1075Z-802
Številka dela DS1075Z-802 Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OSC DL FX FREQ 802MHZ 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5721 pcs Podatkovni list DS1075Z-802.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija EconOscillator™
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Pogostost 802MHz natančen opis Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 802MHz 8-SOIC
Trenutni - dobava 35mA Count -