DS1077Z-120+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1077Z-120+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC
Podatkovni listi: DS1077Z-120+.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1077Z-120+
Številka dela DS1077Z-120+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45026 pcs Podatkovni list DS1077Z-120+.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija EconOscillator™
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena DS1077Z120 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pogostost 14.6kHz ~ 120MHz natančen opis Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 14.6kHz ~ 120MHz 8-SOIC
Trenutni - dobava 50mA Count -