DS1091LUA-040/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUA-040/V+ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1091LUA-040/V+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC ECONOSCILLATOR SS 8UMAX
Podatkovni listi: DS1091LUA-040/V+.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1091LUA-040/V+
Številka dela DS1091LUA-040/V+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC ECONOSCILLATOR SS 8UMAX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5023 pcs Podatkovni list DS1091LUA-040/V+.pdf
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Spread Spectrum Clock Generator
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija Automotive, AEC-Q100, EconOscillator™
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Izhod Clock delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Vnos Clock Frekvenca - maks 40MHz