DS1803E-100
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1803E-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1803E-100
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DUAL ADDRESS 100K 14TSSOP
Podatkovni listi: DS1803E-100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DS1803E-100
Številka dela DS1803E-100 Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 4567 pcs Podatkovni list DS1803E-100.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP Konfiguracija Potentiometer