DS1809U-100
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1809U-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1809U-100
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DALLASTAT 100K 118MIL 8-USOP
Podatkovni listi: DS1809U-100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DS1809U-100
Številka dela DS1809U-100 Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 4858 pcs Podatkovni list DS1809U-100.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija Dallastat™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 (Max) Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Pushbutton Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton Interface 8-uMAX Konfiguracija Potentiometer
Številka osnovnega dela DS1809
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS1809Z-010+C
DS1809Z-010+C
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC DALLASTAT 10K 5.5V 8-SOIC