DS33M31N+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS33M31N+ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS33M31N+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC MAPPER ETHERNET 256CSBGA
Podatkovni listi: DS33M31N+.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS33M31N+
Številka dela DS33M31N+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MAPPER ETHERNET 256CSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5026 pcs Podatkovni list DS33M31N+.pdf
Napetost - oskrba 1.8V, 2.5V, 3.3V Paket naprave za dobavitelja 256-CSBGA (17x17)