DS5000T-32-16+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS5000T-32-16+ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS5000T-32-16+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40EDIP
Podatkovni listi: DS5000T-32-16+.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS5000T-32-16+
Številka dela DS5000T-32-16+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40EDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4514 pcs Podatkovni list DS5000T-32-16+.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 40-EDIP
Hitrost 16MHz Serija DS500x
Velikost RAM-a - Vrsta pomnilnika programa NVSRAM
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave Power-Fail Reset, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP Module (0.610", 15.495mm)
Tip oscilatorja External delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 40-EDIP Podatkovni pretvorniki -