MAX110BCWE+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX110BCWE+T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX110BCWE+T
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC ADC 14BIT 2CH 16-SOIC
Podatkovni listi: 1.MAX110BCWE+T.pdf2.MAX110BCWE+T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX110BCWE+T
Številka dela MAX110BCWE+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC ADC 14BIT 2CH 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10342 pcs Podatkovni list 1.MAX110BCWE+T.pdf2.MAX110BCWE+T.pdf
Napetost - Supply, Digital ±5V Napetost - Supply, Analog ±5V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 50 Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vhodov 2 Število bitov 14
Število pretvornikov A / D 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Differential Lastnosti -
Konfiguracija MUX-ADC Številka osnovnega dela MAX110
Arhitektura Sigma-Delta
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX110K00B
MAX110K00B
Proizvajalci: Vishay Precision Group
Opis: RES 110K OHM 0.1% 1/5W RADIAL