MAX295EWE-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX295EWE-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX295EWE-T
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC FILTER LP 8ORD SW CAP 16SOIC
Podatkovni listi: 1.MAX295EWE-T.pdf2.MAX295EWE-T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MAX295EWE-T
Številka dela MAX295EWE-T Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 5875 pcs Podatkovni list 1.MAX295EWE-T.pdf2.MAX295EWE-T.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 11 V, ±2.375 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Število filtrov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca - Cutoff ali Center 25kHz