MAX4285EUT-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX4285EUT-T
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OPAMP BUFFER 220MHZ SOT23-6
Podatkovni listi: 1.MAX4285EUT-T.pdf2.MAX4285EUT-T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MAX4285EUT-T
Številka dela MAX4285EUT-T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OPAMP BUFFER 220MHZ SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5356 pcs Podatkovni list 1.MAX4285EUT-T.pdf2.MAX4285EUT-T.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.85 V ~ 6.5 V, ±1.425 V ~ 3.25 V Napetost - vhodni odmik 1.5mV
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Ubi stopnja 385 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Vrsta izhoda -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - dobava 23mA Trenutni - izhod / kanal 106mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 13µA Številka osnovnega dela MAX4285
Vrsta ojačevalnika Buffer -3db Bandwidth 220MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX4285EUT+T
MAX4285EUT+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP BUFFER 220MHZ SOT23-6
Na zalogi: 53062 pcs
Prenesi: MAX4285EUT+T.pdf
RFQ
MAX4287ESA+
MAX4287ESA+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC