MAX4314ESD+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX4314ESD+T
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC AMP VIDEO MUX 14-SOIC
Podatkovni listi: 1.MAX4314ESD+T.pdf2.MAX4314ESD+T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX4314ESD+T
Številka dela MAX4314ESD+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC AMP VIDEO MUX 14-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23059 pcs Podatkovni list 1.MAX4314ESD+T.pdf2.MAX4314ESD+T.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 10.5 V, ±2 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Ubi stopnja 430 V/µs Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Rail-to-Rail Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Video Amp, 1 4:1 Multiplexer-Amplifier 14-SOIC Trenutni - dobava 6.9mA
Trenutni - izhod / kanal 95mA Številka osnovnega dela MAX4314
Aplikacije 4:1 Multiplexer-Amplifier -3db Bandwidth 127MHz