MAX5154AEEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154AEEE+ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX5154AEEE+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP
Podatkovni listi: 1.MAX5154AEEE+.pdf2.MAX5154AEEE+.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX5154AEEE+
Številka dela MAX5154AEEE+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6991 pcs Podatkovni list 1.MAX5154AEEE+.pdf2.MAX5154AEEE+.pdf
Napetost - Supply, Digital 5V Napetost - Supply, Analog 5V
Paket naprave za dobavitelja 16-QSOP Nastavitev časa 15µs (Typ)
Serija - Referenčni tip External
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Voltage - Buffered delovna temperatura -40°C ~ 85°C