MAX6126A28+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6126A28+ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX6126A28+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.8V 8UMAX
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX6126A28+
Številka dela MAX6126A28+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC VREF SERIES 2.8V 8UMAX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V Napetost - Vhod 3 V ~ 12.6 V
Toleranca ±0.06% Temperaturni koeficient 5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 1.45µVp-p Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX
Trenutni - dobava 725µA Trenutni - izhod 10mA