MAX6316LUK45CY+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6316LUK45CY+T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX6316LUK45CY+T
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Podatkovni listi: 1.MAX6316LUK45CY+T.pdf2.MAX6316LUK45CY+T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX6316LUK45CY+T
Številka dela MAX6316LUK45CY+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49137 pcs Podatkovni list 1.MAX6316LUK45CY+T.pdf2.MAX6316LUK45CY+T.pdf
Napetost - Prag 4.5V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 140 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Izhod Push-Pull, Totem Pole Druga imena MAX6316LUK45CY+T-ND
MAX6316LUK45CY+TTR
MAX6316LUK45CY+TTRINACTIVE-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število nadzorovanih napetosti 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SOT-23-5 Številka osnovnega dela MAX6316
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX6316LUK45BX+T
MAX6316LUK45BX+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Na zalogi: 35639 pcs
Prenesi: MAX6316LUK45BX+T.pdf
RFQ
MAX6316LUK45CX+T
MAX6316LUK45CX+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Na zalogi: 33998 pcs
Prenesi: MAX6316LUK45CX+T.pdf
RFQ
MAX6316LUK45CY-T
MAX6316LUK45CY-T