MAX6381XR31D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR31D1+T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX6381XR31D1+T
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC MPU/RESET CIRC 3.10V SC70-3
Podatkovni listi: 1.MAX6381XR31D1+T.pdf2.MAX6381XR31D1+T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX6381XR31D1+T
Številka dela MAX6381XR31D1+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MPU/RESET CIRC 3.10V SC70-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34867 pcs Podatkovni list 1.MAX6381XR31D1+T.pdf2.MAX6381XR31D1+T.pdf
Napetost - Prag 3.08V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SC-70-3 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 1 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-70, SOT-323
Izhod Push-Pull, Totem Pole delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)