B5015M12B-BSR
MechatronicsMechatronics
B5015M12B-BSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B5015M12B-BSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka BLOWER 50X15MM 12VDC
Podatkovni listi: 1.B5015M12B-BSR.pdf2.B5015M12B-BSR.pdf3.B5015M12B-BSR.pdf4.B5015M12B-BSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B5015M12B-BSR
Številka dela B5015M12B-BSR Proizvajalec Mechatronics
Opis BLOWER 50X15MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 15.00mm Utež 0.062 lb (28.12g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square/Rounded - 51mm L x 51mm H Serija B5015
RPM 4500 RPM delovna temperatura -
Hrup 35.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Blower Trenutna ocena 0.130A