E1225S24B-FSR
MechatronicsMechatronics
E1225S24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E1225S24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
Podatkovni listi: 1.E1225S24B-FSR.pdf2.E1225S24B-FSR.pdf3.E1225S24B-FSR.pdf4.E1225S24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E1225S24B-FSR
Številka dela E1225S24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X25MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.434 lb (196.86g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija E1225
RPM 1400 RPM delovna temperatura -
Hrup 28.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.085A Vrsta ležaja Ball