E9225H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
E9225H24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E9225H24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X25MM 24VDC
Podatkovni listi: 1.E9225H24B-FSR.pdf2.E9225H24B-FSR.pdf3.E9225H24B-FSR.pdf4.E9225H24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E9225H24B-FSR
Številka dela E9225H24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.245 lb (111.13g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija E9225
RPM 3200 RPM Druga imena 1570-1051
delovna temperatura - Hrup 36.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.168A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cUL, TUV, UL
Zračni tok 51.0 CFM (1.43m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E9225H48B-FSR
E9225H48B-FSR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 92X25MM 48VDC
Na zalogi: 12191 pcs
Prenesi: E9225H48B-FSR.pdf
RFQ
E9225H24B-FSR-L20
E9225H24B-FSR-L20
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE