E9225M12B-FSR
MechatronicsMechatronics
E9225M12B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E9225M12B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X25MM 12VDC
Podatkovni listi: 1.E9225M12B-FSR.pdf2.E9225M12B-FSR.pdf3.E9225M12B-FSR.pdf4.E9225M12B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E9225M12B-FSR
Številka dela E9225M12B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.245 lb (111.13g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija E9225
RPM 2800 RPM delovna temperatura -
Hrup 32.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.235A