F8025E12B1-FHR
MechatronicsMechatronics
F8025E12B1-FHR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F8025E12B1-FHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
Podatkovni listi: 1.F8025E12B1-FHR.pdf2.F8025E12B1-FHR.pdf3.F8025E12B1-FHR.pdf4.F8025E12B1-FHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F8025E12B1-FHR
Številka dela F8025E12B1-FHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.182 lb (82.55g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025-H
RPM 3600 RPM delovna temperatura -
Hrup 35.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.240A