G1225L24B-FSR
MechatronicsMechatronics
G1225L24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G1225L24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
Podatkovni listi: 1.G1225L24B-FSR.pdf2.G1225L24B-FSR.pdf3.G1225L24B-FSR.pdf4.G1225L24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G1225L24B-FSR
Številka dela G1225L24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X25MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.434 lb (196.86g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija G1225
RPM 1800 RPM delovna temperatura -
Hrup 29.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A