G1238M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
G1238M24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G1238M24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Podatkovni listi: 1.G1238M24B-FSR.pdf2.G1238M24B-FSR.pdf3.G1238M24B-FSR.pdf4.G1238M24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G1238M24B-FSR
Številka dela G1238M24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.74 lb (335.66g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 119mm L x 119mm H Serija G1238
RPM 2800 RPM Druga imena 1570-1071
delovna temperatura - Hrup 43.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.330A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cUL, TUV, UL
Zračni tok 125.0 CFM (3.50m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G1238M24B-FSR-PC
G1238M24B-FSR-PC
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE