G6015E12B-RHR
MechatronicsMechatronics
G6015E12B-RHR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6015E12B-RHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X15MM 12VDC
Podatkovni listi: 1.G6015E12B-RHR.pdf2.G6015E12B-RHR.pdf3.G6015E12B-RHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6015E12B-RHR
Številka dela G6015E12B-RHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 15.00mm Utež 0.111 lb (50.35g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija G6015
RPM 5200 RPM delovna temperatura -
Hrup 36.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.180A