G6015X24B1+6-RHR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6015X24B1+6-RHR-WS
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.G6015X24B1+6-RHR-WS.pdf2.G6015X24B1+6-RHR-WS.pdf3.G6015X24B1+6-RHR-WS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6015X24B1+6-RHR-WS
Številka dela G6015X24B1+6-RHR-WS Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 15.30mm Utež 0.111 lb (50.35g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija G6015
RPM 5800 RPM Druga imena 1570-1624
delovna temperatura - Hrup 39.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir -
Material - rezilo - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.170A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cUL, TUV, UL
Zračni tok 22.0 CFM (0.616m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G6015X12B-RHR-L18
G6015X12B-RHR-L18
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Na zalogi: 10512 pcs
Prenesi: G6015X12B-RHR-L18.pdf
RFQ
G6015X24B1+6-RGR-WS
G6015X24B1+6-RGR-WS
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X15MM PWM 24VDC
Na zalogi: 8264 pcs
Prenesi: G6015X24B1+6-RGR-WS.pdf
RFQ
G60CT
G60CT
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3000V 1.5W
Na zalogi: 611 pcs
Prenesi: G60CT.pdf
G6015X24B1-RGR-WS
G6015X24B1-RGR-WS
Opis: FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Prenesi: G6015X24B1-RGR-WS.pdf
G6015X12B2-RHR
G6015X12B2-RHR
Opis: FAN AXIAL 60X15MM LCKD RTR 12VDC
Prenesi: G6015X12B2-RHR.pdf
G6015X24B1-AGR-EM
G6015X24B1-AGR-EM
Prenesi: G6015X24B1-AGR-EM.pdf
G6015X24B-RHR
G6015X24B-RHR
Opis: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC
Prenesi: G6015X24B-RHR.pdf
G60P
G60P
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN GUARD PLASTIC 60MM
Prenesi: G60P.pdf
G6015X24B1-RGR-CC-GB
G6015X24B1-RGR-CC-GB