G8015E24B1-RGR-TTL
MechatronicsMechatronics
G8015E24B1-RGR-TTL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8015E24B1-RGR-TTL
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.G8015E24B1-RGR-TTL.pdf2.G8015E24B1-RGR-TTL.pdf3.G8015E24B1-RGR-TTL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G8015E24B1-RGR-TTL
Številka dela G8015E24B1-RGR-TTL Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 15.30mm Utež 0.128 lb (58.06g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija G8015-G
RPM 4400 RPM Druga imena 1570-1629
delovna temperatura - Hrup 38.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.180A