G8015X12B1-RGR-TTL
MechatronicsMechatronics
G8015X12B1-RGR-TTL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8015X12B1-RGR-TTL
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X15MM TACH 12VDC
Podatkovni listi: 1.G8015X12B1-RGR-TTL.pdf2.G8015X12B1-RGR-TTL.pdf3.G8015X12B1-RGR-TTL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G8015X12B1-RGR-TTL
Številka dela G8015X12B1-RGR-TTL Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X15MM TACH 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 15.30mm Utež 0.128 lb (58.06g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija G8015
RPM 4800 RPM delovna temperatura -
Hrup 40.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.350A