G9225L12B-FGR
MechatronicsMechatronics
G9225L12B-FGR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G9225L12B-FGR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.G9225L12B-FGR.pdf2.G9225L12B-FGR.pdf3.G9225L12B-FGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G9225L12B-FGR
Številka dela G9225L12B-FGR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.218 lb (98.88g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija G9225
RPM 2000 RPM Druga imena 1570-1653
delovna temperatura - Hrup 27.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir -
Material - rezilo - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.140A