G9232H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
G9232H24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G9232H24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X32MM 24VDC
Podatkovni listi: 1.G9232H24B-FSR.pdf2.G9232H24B-FSR.pdf3.G9232H24B-FSR.pdf4.G9232H24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G9232H24B-FSR
Številka dela G9232H24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X32MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 32.00mm Utež 0.335 lb (151.95g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija G9232
RPM 3200 RPM delovna temperatura -
Hrup 35.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.200A