MC8038U24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MC8038U24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC8038U24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X38MM 24VDC
Podatkovni listi: 1.MC8038U24B-FSR.pdf2.MC8038U24B-FSR.pdf3.MC8038U24B-FSR.pdf4.MC8038U24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC8038U24B-FSR
Številka dela MC8038U24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.397 lb (180.08g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 1.150 in H2O (286.5 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija MC8038
RPM 6800 RPM Druga imena 1570-1119
delovna temperatura - Hrup 60.2 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Thermal Overload Protector (TOP)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.890A