MM2260H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2260H48B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM2260H48B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 222X60MM 48VDC
Podatkovni listi: MM2260H48B-FSR.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 697 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM2260H48B-FSR
Številka dela MM2260H48B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 222X60MM 48VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 697 pcs Podatkovni list MM2260H48B-FSR.pdf
Premer 60.00mm Utež 3.1 lbs (1.4kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 1.500 in H2O (373.6 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 222mm Dia Serija MM2260
RPM 4000 RPM Druga imena 1570-1152
delovna temperatura - Hrup 67.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Magnesium Alloy
Material - rezilo Magnesium Alloy Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 1.7A Vrsta ležaja Ball