MQ6038H12B-FSR-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MQ6038H12B-FSR-EM
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MQ6038H12B-FSR-EM.pdf2.MQ6038H12B-FSR-EM.pdf3.MQ6038H12B-FSR-EM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MQ6038H12B-FSR-EM
Številka dela MQ6038H12B-FSR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.234 lb (106.14g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 1.430 in H2O (356.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija MQ6038
RPM 10000 RPM Druga imena 1570-1795
delovna temperatura - Hrup 65.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP57 - Dust Protected, Waterproof Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.860A