MQ8038E12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MQ8038E12B1+6-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MQ8038E12B1+6-FSR.pdf2.MQ8038E12B1+6-FSR.pdf3.MQ8038E12B1+6-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MQ8038E12B1+6-FSR
Številka dela MQ8038E12B1+6-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.397 lb (180.08g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak 1.970 in H2O (490.7 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija MQ8038
RPM 9000 RPM Druga imena 1570-1797
delovna temperatura - Hrup 67.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 2.80A