MR1225L24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1225L24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR1225L24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MR1225L24B-FSR.pdf2.MR1225L24B-FSR.pdf3.MR1225L24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR1225L24B-FSR
Številka dela MR1225L24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.275 lb (124.74g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija MR1225
RPM 3500 RPM delovna temperatura -
Hrup 47.2 dB(A) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.300A