MR8032L12B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8032L12B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR8032L12B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MR8032L12B-FSR.pdf2.MR8032L12B-FSR.pdf3.MR8032L12B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR8032L12B-FSR
Številka dela MR8032L12B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 32.00mm Utež 0.32 lb (145.15g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.533 in H2O (132.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija MR8032
RPM 5000 RPM delovna temperatura -
Hrup 41.6 dB(A) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.420A