MR9225H24B2-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225H24B2-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR9225H24B2-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MR9225H24B2-FSR.pdf2.MR9225H24B2-FSR.pdf3.MR9225H24B2-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR9225H24B2-FSR
Številka dela MR9225H24B2-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.264 lb (119.75g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9225
RPM 4000 RPM delovna temperatura -
Hrup 48.0 dB(A) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.250A