MR9232E24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9232E24B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR9232E24B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MR9232E24B-FSR.pdf2.MR9232E24B-FSR.pdf3.MR9232E24B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR9232E24B-FSR
Številka dela MR9232E24B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 32.00mm Utež 0.331 lb (150.14g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9232
RPM 5000 RPM Druga imena 1570-1374
delovna temperatura - Hrup 52.8 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.490A