MR9238M48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238M48B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR9238M48B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MR9238M48B-FSR.pdf2.MR9238M48B-FSR.pdf3.MR9238M48B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR9238M48B-FSR
Številka dela MR9238M48B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.437 lb (198.00g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.880 in H2O (219.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9238
RPM 6000 RPM delovna temperatura -
Hrup 55.4 dB(A) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.260A