UF12A12-STHR
MechatronicsMechatronics
UF12A12-STHR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UF12A12-STHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X38MM 115VAC
Podatkovni listi: 1.UF12A12-STHR.pdf2.UF12A12-STHR.pdf3.UF12A12-STHR.pdf4.UF12A12-STHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UF12A12-STHR
Številka dela UF12A12-STHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 115VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 1.2 lbs (544.3g)
Napetostni razpon 100-240VAC Napetost - ocenjena 115VAC
Prekinitev 2 Terminals Statični tlak 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija UF12A
RPM 3100 RPM Moč (Watts) 12.00W
Druga imena 1570-1012 delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Hrup 46.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.160A Vrsta ležaja Sleeve