UF400AAA23-H1C4A
MechatronicsMechatronics
UF400AAA23-H1C4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UF400AAA23-H1C4A
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka IMPELLER 400X162MM 230VAC
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 463 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UF400AAA23-H1C4A
Številka dela UF400AAA23-H1C4A Proizvajalec Mechatronics
Opis IMPELLER 400X162MM 230VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 162.4mm Utež 12 lbs (5.4kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 230VAC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 5.380 in H2O (1340.2 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 400mm Dia Serija UF400A
RPM 1250 RPM Moč (Watts) 287W
Druga imena 1570-1204 delovna temperatura -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C)
Hrup 73.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Aluminum
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Motorized Impellers
Trenutna ocena 1.26A Vrsta ležaja Ball