UF60D12/23-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UF60D12/23-BWHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X30MM 115/230V WIRE
Podatkovni listi: 1.UF60D12/23-BWHR.pdf2.UF60D12/23-BWHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UF60D12/23-BWHR
Številka dela UF60D12/23-BWHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X30MM 115/230V WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4907 pcs Podatkovni list 1.UF60D12/23-BWHR.pdf2.UF60D12/23-BWHR.pdf
Premer 30.00mm Utež 0.309 lb (140.16g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 115/230VAC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija UF60D
RPM - Moč (Watts) -
delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hrup -