UF92B23-STHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UF92B23-STHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 92X25MM 230VAC TERM
Podatkovni listi: 1.UF92B23-STHR.pdf2.UF92B23-STHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UF92B23-STHR
Številka dela UF92B23-STHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 230VAC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7503 pcs Podatkovni list 1.UF92B23-STHR.pdf2.UF92B23-STHR.pdf
Premer 25.00mm Utež 0.618 lb (280.32g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 230VAC
Prekinitev 2 Terminals Statični tlak 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija UF92B
RPM 3000 RPM Moč (Watts) 14.00W
delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hrup 36.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.070A Vrsta ležaja Sleeve