MLX91206LDC-CAL-001-SP
MelexisMelexis
MLX91206LDC-CAL-001-SP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLX91206LDC-CAL-001-SP
Proizvajalec / znamka: Melexis
Opis izdelka SENSOR CURRENT HALL 10MT AC/DC
Podatkovni listi: 1.MLX91206LDC-CAL-001-SP.pdf2.MLX91206LDC-CAL-001-SP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLX91206LDC-CAL-001-SP
Številka dela MLX91206LDC-CAL-001-SP Proizvajalec Melexis
Opis SENSOR CURRENT HALL 10MT AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21777 pcs Podatkovni list 1.MLX91206LDC-CAL-001-SP.pdf2.MLX91206LDC-CAL-001-SP.pdf
Napetost - oskrba 5V Serija Triaxis®
Tip senzorja Hall Effect, Open Loop Občutljivost 580mV/mT
Odzivni čas 8µs Polarizacija Bidirectional
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Izhod Ratiometric, Voltage or PWM (Selectable) delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število kanalov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Linearnost ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 90kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 10mT 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - zaznavanje 10mT Natančnost ±1%