MLX92292LSE-AAA-200-RE
MelexisMelexis
MLX92292LSE-AAA-200-RE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLX92292LSE-AAA-200-RE
Proizvajalec / znamka: Melexis
Opis izdelka MAGNETIC SWITCH PROG TSOT-3
Podatkovni listi: MLX92292LSE-AAA-200-RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLX92292LSE-AAA-200-RE
Številka dela MLX92292LSE-AAA-200-RE Proizvajalec Melexis
Opis MAGNETIC SWITCH PROG TSOT-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64587 pcs Podatkovni list MLX92292LSE-AAA-200-RE.pdf
Napetost - oskrba 3.3 V ~ 18 V Test Condition -
Tehnologija Hall Effect Paket naprave za dobavitelja TSOT-3
Serija - Območje zaznavanja -
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda -
Druga imena MLX92292LSE-AAA-200-RE-ND
MLX92292LSE-AAA-200-RETR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Programmable
Tok - Supply (Max) 3.1mA Tok - izhod (maks.) 20mA