24AA512SC-I/S17K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 24AA512SC-I/S17K
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 512K I2C 400KHZ WAFER
Podatkovni listi: 24AA512SC-I/S17K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 24AA512SC-I/S17K
Številka dela 24AA512SC-I/S17K Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 512K I2C 400KHZ WAFER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4917 pcs Podatkovni list 24AA512SC-I/S17K.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja Die
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer Die delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 512Kb (64K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 400kHz 900ns Die Frekvenca ure 400kHz