24LC025T-E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
24LC025T-E/OT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 24LC025T-E/OT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 2K I2C 400KHZ SOT23-6
Podatkovni listi: 24LC025T-E/OT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 24LC025T-E/OT
Številka dela 24LC025T-E/OT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 227556 pcs Podatkovni list 24LC025T-E/OT.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 2Kb (256 x 8)
Pomnilniški vmesnik I²C Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns SOT-23-6
Frekvenca ure 400kHz Številka osnovnega dela 24LC025